Magical Beauty kleitu pasaule

Magical Beauty piedāvājumā augstas kvalitātes vakarkleitas, kokteiļkleitas un krāšņas un maigas kāzu kleitas, kā arī kleitas dažādiem pasākumiem kā teātrim un jubilejām, vai korporatīviem pasākumiem. Piedāvātās kleitas ir neparastas un dāžādām gaumēm, kā arī izmēriem.

Piedāvājam zemāk aplūkot mūsu kolekcijas, kas tagad nu jau pārceltas jaunā mājas lapā www.magicalbeauty.lv vai spied uz zemāk redzamās pogas - Magical Beauty veikals.

Magical Beauty veikals

Kleitu kategorijas

Jauna zīmola pievienošanās

Mīļās klientes, mēs ar prieku vēlamies iepazīstināt Jūs ar mūsu jauno sadarbības partneri zīmolu Feya Bridal, kas piedāvā ļoti interesantas un skaistas kāzu kleitas.

Vairāk par kolekciju skaties šeit.

Kāzu kleitu kolekcija The Garden of love


Kāzu kleitu kolekcija Monroe


Kāzu kleitu kolekcija Monroe - Jaunums!

Līgava ... kāda viņa ir? Kādas domas un sajūtas katra meitene piedzīvo savas īpašās dienas priekšvakarā un tieši tajā brīdī, kad viņa nēsā pati savu, tad visjaunāko kleitu un piedzīvo unikālus mirkļus? Mums ir tik svarīgi to saprast, ir tik svarīgi būt smalkam, precīzam, mēģinot uzrakstīt rakstu kā daļu no katras meitenes dzīves, jo grūti atrast godbijīgāku un maigāku brīdi. Varbūt tikai bērniņa piedzimšana kļūs par kaut ko tādu, kas var aizēnot Līgavas emocijas.

Tās ir kleitas, kurās ir galvenā lieta: līgavas izsmalcinātība un šķīstība - līniju un formu tīrība katrā PAULAIN modelī. Līgavas maigums ir absolūts agresīvu un smagu elementu trūkums. Vienkāršs vārds "JĀ", ko līgava teiks galvenajā brīdī, ir kleita, kas mirdz tāpat kā katra meitene.

Kleitu kolekcija Timeless Love

Mīlestība vienmēr ir bijusi iedvesma gleznotājiem, tēlniekiem, dzejniekiem, mūziķiem, un tā iedvesmoja Paulain māksliniekus radīt jaunu skaistu kleitu kolekciju.

Katrs mūžīgās mīlestības varonis ir laika simbols, unikāls liktenis un mīlas stāsts, kas cilvēces atmiņā mirdz kā dimants.

Trīcošā Ophelija un izlēmīgā Irēna Adlere, dedzīgā jaunā Džuljeta un Valkyries Freya vadītāja, pazemīgā Megija un kaislīgā Karmena - viņi visi ir atšķirīgi, taču katrs ir kļuvis par Mīlestības personifikāciju. Mūžīgās, bezgalīgās, visu patērējošās Mīlestības personifikācija.

Izvēlieties attēlu, kas vislabāk atbilst jūsu garam un skaistuma priekšstatiem, un pasteidzieties iekarot pasauli ar Paulain kleitām, izveidojot skaistāko lapu Mūžīgās mīlestības vēsturē.

Kleitu kolekcija Timeless Love

Kleitu kolekcija Incredible Stories


Kleitu kolekcija Incredible Stories

Jūs apmeklējat vietas, lidojat, esat apņēmusies redzēt jaunus vietas, gūt jaunas emocijas un satikt jaunus cilvēkus. Daži teiks: "Viņa ir traka!" Daži tevi apbrīnos! Daži mierīgi pamās ar apstiprinājumu! Neviens nepaliks vienaldzīgs. Jūs viņus iedvesmosit sapņot par piedzīvojumiem bagātu un aizraujošu dzīvi bez stresa. Ir iespējams dzīvot pārsteigumu pilnu dzīvi, ir iespējams izklaidēties katru dienu. Ir iespējams iemīlēties ...

Piedzīvojums! Paulain jaunā kolekcija ir veltīta sapņotājam. Iedvesmojošs sapņotājs, kurš liks tam visam notikt! Sievietei, kura uzskata, ka ikdiena ir īpaša. Sievietei, kura viegli var kļūt par paraugu. Mūsu kolekcija, mūsu stāsts nav tikai vārdu salikums. Tas ir izgatavots no satriecošām kleitām, kas stāsta savus unikālos stāstus ...

Kāzu kleitu kolekcija Cosmopolita Bridal

"COSMOPOLITAN BRIDAL" meitene dzīvo LIELĀ pasaulē, kas pilna ar brīnumiem un lieliskām iespējām. Viņa iemīlas pilsētās un valstīs, atklājot visus jaunus iedvesmas veidus. Brīnišķīga kolekcija līgavām.

Kāzu kleitu kolekcija Cosmopolita Bridal