Jauna lapaspuse

15. January, 2022

Esiet laipni aicināti mūsu jaunajā mājas lapā!

Jauns gads iesācies ar jaunām pārmaiņām mūsu mājas lapā un mūsu piedāvājumos. Mēs domājam par Jums, lai Jums ir ērti un patīkami un viegli. Ko stāstīsim mūsu mājas lapā un par ko atradīsi šeit informāciju?

Mūsu jaunajā mājas lapā varēsiet iepazīties ar mūsu piedāvājumu klāstu, lasīt jaunumus un aktuālākos rakstus blogā no jau precētiem pāriem par savu dzīves pieredzi un interesantākiem viņu ģimenes iedibinātiem rituāliem.

Mūsu mājas lapā varēsi arī sekot līdzi jaunumiem mūsu kleitu salonā, kur var iegādāties gan līgavas skaistas dizaineru radītas kāzu kleitas no klasiskā stila līdz pat ekskluzīvām princešu stila kleitām ar daudz pērlītēm un izsmalcinātām mežģīnēm, gan līgavu mammas un viesu dāmas atradīs interesantas, vieglas vai puķainas vai samta kleitas. 

Jaunums piedāvājumā nomas priekšmeti, kur ik pa brīdim tiks papildināts klāsts ar nomas priekšmetiem. Nomas pieteikšanu un lietošanas noteikumus, skatīt mūsu mājas lapā Lietošanas noteikumi vai jautāt saziņu daļā.

Mēs noteikti stāstīsim par mūsu sadarbības partneriem, par viņu interesantiem piedāvājumiem un atsauksmēm, ko sniegs klienti.

Sekot līdzi mūsu jaunumiem vari piesakoties šeit. Būs interesanti!!

Laimīgu, saticīgu un dzīvesprieka pilnu Jauno 2022.gadu!

Ar mīlestību

2in1 kāzu aģentūras komanda.