Kāzas

Kāzas ir mīlestības apliecinājums, par kuru atmiņas vēl ilgi sildīs sirdis. Gatavošanās tām ir emocionāls laiks, kad saviļņojums mijas ar uztraukumu, vai viss tiks paveikts pareizi un laikā. Uzreiz jāmin, ka nav viena pareiza veida kā organizēt kāzu svinības – tās ir tikpat unikālas kā katrs pāris, ko iepazīstam. Ļaujieties savām sajūtām un dalieties tajās ar mums – tā ir atslēga ideālām kāzām.

Lai laiks, kad gatavojaties kāzām noritētu mierpilni, kāzu un kristību aģentūra 2in1 piedāvā plašu pakalpojumu klāstu. Palīdzēsim atrast vēlmēm un budžetam piemērotus pakalpojumu sniedzējus – kāzu vieta, fotogrāfi, mūziķi, kāzu floristika, ielūgumu gatavošana u.c., kā arī nodrošināsim komunikāciju ar tiem. Sastādīsim dienas plānu, scenāriju un maršrutu kāzu dienai un nodrošināsim atbalstu svinību norisē un viesu uzņemšanā. Uzņemsimies tos uzdevumus, kurus mums uzticēsiet – varam izplānot arī kādu daļu no kāzām! Papildus piedāvājam kāzas papildināt ar rituāliem – gan tradicionāliem, gan netradicionāliem. Vairāk par rituāliem var lasīt šeit.

https://www.2in1.lv/wp-content/uploads/2022/10/pexels-brcunel-11525704.jpg
https://www.2in1.lv/wp-content/uploads/2022/10/E_M_kazas-13.jpg
https://www.2in1.lv/wp-content/uploads/2022/10/E_M_kazas-34.jpg

Atsauksmes

Inta M.

Inta M.

Interesanti noorganizētas kristības – plaša programma un ļoti jauka vadītāja.
Estere & Mārtiņš

Estere & Mārtiņš

Paldies par latvisko tradīciju iekļaušanu mūsu dienā, kā arī par profesionalitāti un emocijām, spēju mūs izprast un būt uz viena viļņa!