Par mums

Kāzu un kristību plānošanas un organizēšanas aģentūras 2in1 brīnišķīgais stāsts aizsācies 2014.gada jūlijā, īstenojot svinības savas ģimenes lokā. Turpinot iedvesmot citus neaizmirstamām svinībām, uzkrājām pieredzi, kas šodien dod mums iespēju svinības padarīt vēl īpašākas. Mūsu komanda spēj iedziļināties ikvienas ģimenes vērtībās, lai piepildītu sapni par bezrūpīgiem, taču skaistiem svētkiem. Būsim ar jums tieši tik, cik jums tas ir nepieciešams – plānojot svinības pilnībā vai tikai daļiņu no tām.

Kopā. Ilgi. Laimīgi.
https://www.2in1.lv/wp-content/uploads/2020/12/flower_timeline.png
https://www.2in1.lv/wp-content/uploads/2024/03/SP-9.11.23.-Anta-49-850x1280.jpg

Anta Šulmeistare

Kāzu, kristību plānotāja un organizētāja

Mīlestībā rodas sākums – sākums kaut kam jaunam  sevī un sākums ģimenei, piepildījums saviem sapņiem.

Gatavojoties lieliem ģimenes svētkiem – kristībām bērniem, dzimtas kopā sanākšanai, tās spēka un gudrības nodošanai jaunākai paaudzei īstenojās sapņa piepildījums. Šie svētki deva siltumu un prieka piepildījumu ik katra sirdī.

Latviešu tautas tradīcijas un rituālus sāku izzināt jau agrāk, bieži atskārstot kā tie strādā ikdienas dzīves gaitās, cik tie pravietiski un spēka pilni. Mūsu senču atstātais mantojums ir spēka un gudrības pilns, kuriem ticēja un prata tos pielietot, novērot un pareģot nākotni.

Katru dienu mēs veidojam paši, viss ir atkarīgs no tā, ar kādām domām un emocijām to sāksim!

Laimes piepildītām un no šī brīža!

SADARBĪBAS PARTNERI